İptal Şartları
header-logo2.png

İptal Şartları


İptal Koşulları

İptal koşulları;

a-Rezervasyon işlemi için tarafımızca tahsil edilen ön ödeme tutarının iadesi kesinlikle yoktur.

b-Rezervasyon iptal işlemi villaya giriş tarihinden 30 gün öncesine kadar olursa villa kiralama bedelinin %30‘u ödenmek  zorundadır.

c-Rezervasyon iptal işlemi villaya giriş tarihinden 29 gün öncesinde olursa %100 lük villa kiralama bedeli tahsil edilecektir.

d-Buvilla tarafından kiralama işleminin herhangi bir nedenle iptal edilmesi durumunda. Tarafımızdan size bu bildirme işlemi en kısa surede yapılacaktır. Aynı anda  Portföyümüzde aynı dönem için müsait aynı özelliklerde başka bir villa var ise misafirimize önerilecektir.

e-BUVİLLA üzerinden gerçekleştirmiş olduğunuz kiralama işlemi  sonrasında belirtilen villaya gelmemeniz erken çıkış yapmanız durumunda hiçbir şekilde iade işlemi yapılmaz.

f-Portföyümüzde bulanan bazı Villa/Apart için  ayrıca özel bir iptal politikası var ise villaya ait bilgiler bölümünde kesinlikle belirtilmiştir.

g-Tarafınızdan talep edilecek iade işlemlerinde mail veya iadeli taahhütlü yazılı olarak yapılan bildirimler esas alınacaktır, ve tarafımıza ulaştığı andan itibaren geçerli sayılacaktır.

h-Kiracının depozito ödemesi sonrasında kalan ödemeyi zamanında yapmaması durumunda, BUVİLLA belirtilen villayı başka şahıslara kiralama işlemini saklı tutar.

Teklif Al
WhatsApp Destek
Bizi Arayın
turkish english german german german german
Close menu